Vpis otrok novincev za šolsko leto 2024/2025

bo potekal od 12. 2. do 8. 3. 2024,

od ponedeljka do petka od 7. do 15. ure,

v enoti Živ žav, Zagajškova ulica 8, Celje.

Starši oz. skrbniki dobite Vlogo za vpis novinca v vrtec, v enoti Živ žav – pisarna pomočnice ravnateljice ali na spletni strani vrtca TUKAJ.

Vlogo oddate starši ali skrbniki osebno v enoti Živ žav ali jo pošljete po pošti.

Vloge ne pošiljajte po e-pošti. Vlogo oddate v samo enega izmed javnih vrtcev v Mestni občini Celje.

Vlogo oddate:
  • starši, ki otroka prvič vpisujete v vrtec,
  • starši otroka, ki je na centralnem čakalnem seznamu v šolskem letu 2023/2024,
  • starši otroka, ki ste vlogo oddali po zadnjem javnem vpisu (otrok ni na centralnem čakalnem seznamu pač pa na evidenčnem seznamu vrtca in ni bil sprejet).
Prosimo, da k vlogi priložite zahtevana dokazila:
  • zaposleni – potrdilo delodajalca o zaposlitvi (z žigom in podpisom delodajalca na dan – januar, februar 2024),
  • samostojni podjetniki – izpis iz Poslovnega registra Slovenije na dan – januar, februar 2024,
  • študenti – zadnje potrdilo o vpisu za šolsko leto 2023/2024,
  • v primeru invalidnosti enega izmed družinskih članov – odločbo pristojne institucije.

Vrtec lahko sprejme otroka, ko je dopolnil starost najmanj enajst mesecev, če starši ne uveljavljajo več pravic do starševskega dopusta v obliki polne odsotnosti z dela.

Starši, katerih otrok že obiskuje Vrtec Anice Černejeve ali Vrtec Tončke Čečeve, in želite otroka vključiti v Vrtec Zarja, ne oddate Vloge za novince, temveč na vlogi za stare varovance za šolsko leto 2024/2025 (dobite jo pri otrokovem/i vzgojitelju/ici (v tednu od 5. 2. do 9. 2. 2024), le označite želeni vrtec in vpišite enoto.

Veselimo se snidenja in sodelovanja z vami.

Ravnateljica, Mateja Obrez