Skoči na glavno vsebino

V doživljanje pravljičnega decembra je otroke popeljala navihana čarovnica Mica s tremi škrati. Ves mesec nas je spremljala in spodbujala k različnim ustvarjalnim aktivnostim. Omenimo naj vsaj nekatere, ki so otroke še posebno navdušile:

  • Skupaj s starši smo oblikovali novoletne okraske s katerimi smo okrasili naš vrtec.
  • Spretnosti spletanja in oblikovanja prazničnih aranžmajev smo preizkušali ob pomoči floristov.
  • Ob peki medenjakov se je po našem vrtcu širil vonj po cimetu.
  • Otroški pevski zbor enote je navdušil z novimi pesmicami (tudi v angleškem jeziku).
  • Skupno druženje je obogatil koncert naših strokovnih delavk.
  • V predstavi senčnega gledališča so otroci prepoznavali pravljične like in podoživljali pravljice.

Naša druženja in dejavnosti so jim skušale približati vse tiste drobne stvari, ki bogatijo življenje vse dni v letu, kot so biti prijazni, pomagati drug drugemu in se veseliti z vrstniki in odraslimi.

Strokovni delavci enote Živ žav

Dostopnost