Skoči na glavno vsebino

ENOTA RINGA RAJA, Nušičeva ulica 2c, Celje

Programi za otroke od 1. leta dalje – 4 oddelki

Vodja enote: Anita Zupanc, dipl. vzg.

Predšolski: 03/42 66 453                                                                                                        

Malčki: 03/42 66 452                                                                

Svetovalna delavka: Barbara H. Želj, prof. soc. in ped., T: 03/42 66 450

Poslovni čas: od 6.30 ure do 16.00 ure.

Nahaja se v Mestni četrti Dolgo polje. Z ograjenim igriščem omogoča sobivanje otrok prvega in drugega starostnega obdobja v šestih oddelkih. V neposredni bližini mesta, v središču stanovanjskega naselja, nedaleč od Golovca in atletskega štadiona nudi možnost raziskovanja naravnega in družbenega okolja preko igre, katere čar in užitek nikoli ne mine.

 
Dostopnost