Skoči na glavno vsebino

V enoti Čira čara smo hladnejšim dnevom naproti prikorakali dobro pripravljeni. V roke smo vzeli škarje, pisala, različne tkanine, materiale in blago ter ustvarjali lastne kreacije. Otroci iz oddelka Čebelica so se z »gospodom Magnolio« spuščali v zabavne dogodivščine, ker pa je imel gospod le en škorenj, so mu otroci drugega naredili čisto sami. Vrstniki iz oddelka Mravljica pa so ob vsebini zgodb Šivilja in škarjice ter Kdo je napravil Vidku srajčico spoznavali različne vrste tkanin. Krojili so srajčice, šivali gumbe s preprostimi šivi in spoznavali najrazličnejša oblačila.

Vsak dan pozorno opazujemo okolje in vreme – kaj nas čaka zjutraj, ko se zbudimo in kaj ob tem občutimo. Skozi pogovor se učimo prepoznavati ta naša občutenja.

Primerno se oblečemo in naša igra na prostem ostaja varna, zdrava in prijetna.

Marija Gee in Barbara Turk

no images were found

Dostopnost