Skoči na glavno vsebino

Z velikim pričakovanjem in iskrico v očeh so otroci pričakali prihod dedka Mraza, ki jim je z zgodbo o babici Zimi popestril dopoldne v enoti Ringa raja. S sabo je pripeljal prijatelja, peka Mišmaša, ki je, ovit v vonj po slastnih rogljičkih, otroke presenetil s sveže pečenimi le-temi. Pod praznično okrašeno smrečico, s katere otroke vsakodnevno pozdravljajo palčki, pa sta se znašla dva ogromna paketa, katerih so se otroci še prav posebej razveselili.

Popoldne se je že prevesilo v večer, ko so na drevesih zažarele drobne lanterne, ki so naznanjale Palčkov božični koncert. Pred hišo Ringa raja se je znašel palček, ki je brez besed vabil v goste starše, stare starše, znance, prijatelje. Vsem, ki so nam ljubi, so otroci starejših oddelkov, skupaj s strokovnimi delavci enote pričarali prijeten torkov večer s pesmijo in deklamacijami. Večer, v katerem je bilo izrečenih ogromno lepih misli in toplih želja, smo zaključili z mislijo, naj bo prihajajoče leto 2018 predvsem prijazno …

Aleksandra Conradi, dipl. vzg.

no images were found

Dostopnost