Skoči na glavno vsebino

V letošnjem šolskem letu smo ob bližajočem se zaključku leta strokovni delavci vrtca, prvič organizirali prireditev z naslovom »Gradimo prijateljstvo«, katero smo namenili vsem otrokom, ki jeseni odhajajo v šolo. Vezi, ki se spletajo in prepletajo ob tovrstnih dogodkih so pokazatelj, kako izredno pomembno je, da si ob vzgoji naših bodočih generacij znamo podati roke, hoditi drug ob drugem, se medsebojno dopolnjevati, spodbujati in graditi trdne mostove, ki temeljijo na osnovi spoštovanja in sprejemanja unikatnosti vsakega posameznika.

Program celotnega srečanja je temeljil na obujanju prijetnih trenutkov, kateri nam bodo vsem skupaj zbranim ostali v trajnem spominu na nekaj lepega, čudovitega s pridihom čarobnosti ter pravljičnosti v zavedanju, da je na svetu lahko vsega dovolj za vse, le če imamo oči, da to vidimo in srce, da to zmoremo sprejemati ter doživeti.

 

Dostopnost