Skoči na glavno vsebino

Na svetovni dan Downovega sindroma so se našemu povabilu prijazno odzvali učenci OŠ Glazija (šola za otroke s posebnimi potrebami) in obiskali našo enoto oz. vrtec Čira čara. Najprej so se predstavili in družili z otroki iz vsakega oddelka posebej, kjer smo se jim predstavili, skupaj zapeli kakšno pesmico, zaplesali in se veselo poigrali. V večnamenskem prostoru se jim je predstavil še otroški pevski zbor enote, nato pa smo po krajšem predahu nadaljevali naše druženje na igrišču.

Naša srca so ogreli s svojo iskrenostjo, dobrosrčnostjo in radostjo. Ker jim je bilo pri nas izredno prijetno in smo v njihovi družbi uživali tudi mi, so z veseljem sprejeli povabilo, da se nam še kdaj pridružijo, da skupaj pričaramo nasmehe na obraze tako malih kot velikih ljudi.

Zapisala: Nina Veler in Nenad Vranešević

Dostopnost