Skoči na glavno vsebino

V našo deželo je zakorakala tetka jesen, izjemno pisana in raznolika v vseh odtenkih rumeno rjave barve. Odrasli-vzgojitelji smo tako prijetno jesensko vreme s pridom izkoristili za popoldansko druženje skupaj  s starši in otroci iz enote Mehurček.

Čarobnost naravnega okolja je na eni strani navduševala naše pohodnike ob raziskovanju bližnje okolice vrtca, medtem ko so se malo starejši otroci spretno urili v reševanju nalog v okviru orientacijskega pohoda. In tretja skupina, ki si je v sklopu meseca požarne varnosti ogledala gasilsko postajo Ostrožno. Seveda so sodelovali tudi najmlajši, ki so skupaj s starši uživali ob ogledu lutkovne predstave »Razbita buča« in nazadnje še zarajali ob izbrani glasbi.

Ob zaključku smo se vsi  sodelujoči zbrali v našem vrtcu, kjer nas je s pesmijo pozdravila čisto prava tetka Jesen. Sledilo je še sproščeno druženje ob sladkanju z jesenskimi dobrotami, proti domu pa smo se odpravili s polno košaro doživetij, ki nas bodo v mislih spremljala še dolgo časa.

Zapisala: Marina Hrovat, dipl. vzg.

Dostopnost