Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši, obveščamo vas, da so nas z Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport uradno obvestili, da se bodo ukrepi na področju predšolske vzgoje začeli postopno sproščati. Načrtovano je, da bodo vrtci začeli opravljati svojo redno dejavnost 18. maja 2020.

Podrobne informacije, navodila, smernice in protokoli za delo, ki jih pripravljajo MIZŠ v sodelovanju z Nacionalnim inštitutom za javno zdravje, Ministrstvom za zdravje, Zavodom RS za šolstvo, predstavniki ravnateljskih združenj, predstavniki Sindikata in predstavniki Zveze aktivov svetov staršev Slovenije, še čakamo. Obveščeni bomo predvidoma do 8. 5. 2020.

Takoj, ko bomo dobili natančne informacije o tem, pod kakšnimi pogoji bomo začeli izvajati delo, vas bomo o tem obvestili. Obvestilo bo objavljeno na spletni strani vrtca, z njim pa bomo seznanili tudi predstavnike staršev v svetu vrtca.

Ravnateljica, Mateja Kobal

Dostopnost