Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši, seznanjamo vas z informacijo vezano na poslabšanje epidemiološkega stanja v državi, da se zaradi širitve okužbe z virusom COVID-19, s četrtkom, 1. 4. 2021, predvidoma do 9. 4. 2021, zapira Vrtec Zarja. 

O nadaljnjih usmeritvah in organizaciji dela (o izvajanju nujnega varstva) v primeru začasne prekinitve izvajanja vzgojno-izobraževalne dejavnosti vas bomo obvestili pravočasno (preko spletne strani vrtca in aplikacije eAsistent) in sicer najkasneje do torka, 30. 3. 2021. 

Trenutno še nismo prejeli uradne Okrožnice s strani pristojnega ministrstva, zato vam v tem trenutku ne moremo podati uradnih informacij vezano na delovanje vrtca od 1. 4. 2021 dalje.

Povezava do prispevka na Ministrstvu za izobraževanje, znanost in šport: Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih.

Ravnateljica, Mateja Kobal

Dostopnost