Ob vstopu v letošnji december smo se ponovno odprli čarobnosti prihajajočih praznikov in se ob ustvarjanju v igralnicah pripravljali na PRAZNIČNI BAZAR, ki smo ga organizirali v vseh enotah našega vrtca.  Svoje spretnosti so poleg vzgojiteljev in otrok pokazali tudi številni starši, ki so se pridružili prazničnemu ustvarjanju ter tako prispevali k raznolikosti izdelkov, ki so letos krasili naše stojnice.

Prav posebno praznično vzdušje pa so tudi tokrat dopolnjevali izdelki otrok, ki so nastajali tekom kreativnih dopoldnevih.

Vsem obiskovalcem se zahvaljujemo za prostovoljne prispevke, ki bodo namenjeni v Sklad Vrtca Zarja.

Zavijmo se skupaj v čarobnost prihajajočih praznikov in širimo lepo energijo tudi v prihodnje.

Ravnateljica, Mateja Obrez