Skoči na glavno vsebino

Kot vsako poletje je tudi letos ponovno AKTIVNE POČITNICE v Celju  organiziral Celjski mladinski center v sodelovanju z Mestno občino Celje, Javnim zavodom SOCIO in Ljudsko univerzo Celje. Aktivne počitnice so potekale v mestnih četrtih in krajevnih skupnostih znotraj Celja.

Tudi otroci in strokovni delavci starejših oddelkov enote Iskrica smo se v tednu od 8. do 12. 8. udeležili različnih aktivnosti, ki so jih pripravile in izvajale animatorke.  

Najprej smo se med sabo spoznali preko  različnih socialnih iger, se igrali gibalne igre, v prostorih krajevne skupnosti pa smo se preizkusili še v družabni igrah. Poleg vsega zanimivega so bile na voljo tudi ustvarjalne delavnice, kjer smo uživali tako odrasli kot otroci.

Vrtčevske dopoldneve smo si tako popestrili z zabavo in novimi dogodivščinami.

Že sedaj se veselimo naslednjega poletja, novih izzivov in druženja z občani Mestne četrti Lava.

Zapisala: Saška Uranker, dipl. vzg.

Dostopnost