Osrednja tema letošnjega Tedna otroka, ki je potekal od 3. do 9. oktobra, je bila “SKUPAJ SE IMAMO DOBRO”.

Tudi v enoti Ringa raja smo se cel teden imeli “ZELO DOBRO”. V mlajših oddelkih smo se sladkali s kuhanim in pečenim kostanjem ter s hruškami in jabolkami.

Uživali smo v skupnem prepevanju in rajanju, ustvarjali na temo povezovalnosti in pripravili mini razstavo za starše.

Še posebej zanimiv je bil dan z igračami od doma s poudarkom na deljenju in povezovanju.

Proti koncu tedna pa je naše male in velike otroke pričakalo presenečenje, saj so nas obiskale živali “Izpod medvedovega dežnika”.

Tudi naša starejša oddelka sta imela zabaven teden, saj so se otroci prepustili čarobnemu nastopu ter prepevanju, se športno udejstvovali v raznih gibalnih igrah in prav tako uživali ob dnevu igrače od doma. Narisali in napisali so si lepe misli in se povezali tudi z vrtcem Tončke Čečeve, kjer trenutno gostujejo.

Tudi njih je razveselila predstava Pod medvedovim dežnikom, zato smo se dogovorili, da obe predstavi odigramo še enkrat, ko se spet snidemo v naši enoti Ringa raja.

Zapisala: Anita Zupanc, dipl. vzg.

Video prispevek dogajanj ob tednu otroka v enoti Mehurček, si lahko ogledate TUKAJ.