Skoči na glavno vsebino

V letošnjem šolskem letu smo se odprli čarobnosti prihajajočih praznikov in stopili na pot, ki bo popeljala naša srečanja k novi tradiciji. Ustvarjali in pripravljali smo se na naš PRVI PRAZNIČNI BAZAR.

Organizirali smo si cvetličarsko delavnico, kjer smo oblikovali adventne aranžmaje pod vodstvom izkušenih mamic, očkov in starih staršev. Svoje spretnosti so pokazali tudi številni starši, ki so se udeležili prazničnih delavnic in prispevali k raznolikosti izdelkov, ki jih bomo ponudili na stojnicah. Praznično vzdušje pa so dopolnjevali tudi izdelki otrok, ki so nastajali tekom kreativnih dopoldnevih.

V čarobnem decembru pa ne smejo manjkati dobri, dišeči piškoti, zato smo se uspeli preleviti tudi v slaščičarske mojstre in vrtec ovili v opojne dišave magičnih sestavin z velikim ščepom dobre volje. Priporočamo, da jih poskusite, pričarali vam bodo nasmeh na obraz in toplino v srcu.

Prostovoljni prispevki obiskovalcev bodo namenjeni v Sklad Vrtca Zarja.

Zavijmo se skupaj v čarobnost prihajajočih praznikov in širimo lepo energijo med nas.

Strokovni delavci enote

Dostopnost