Skoči na glavno vsebino

Jesen nas je obdarila s čudovitim, prijetno toplim vremenom. Skupno srečanje smo posvetili igram in druženju, kot so to počeli že naši dedki in babice.

Pripravili smo vreče iz jute in tekmovali v sonožnih poskokih. Narisali smo velik ristanc in se igrali s starši in starimi starši. Iz slame in sena smo pripravili manjši spretnostni poligon. V manjših samokolnicah so otroci prevažali buče, v velikih samokolnicah pa so starši tekmovali v spretnem, hitrem in ovir polnem prevažanju otrok. Naše moči smo merili z vlečenjem vrvi in izdelovali čudovite lutke iz ličkanja. Vožnja z metlo pa je presenetila tudi organizatorje.

Prijetno smo poklepetali in se sladkali z jesenskim sadjem in limonado. Vonj in okus slastnega pečenega krompirčka, kot ga znajo pripraviti le kuharice našega vrtca, pa nam je polepšal zaključek našega druženja.

Zapisala: mag. Marjana Milčinović

Dostopnost