Skoči na glavno vsebino

Ob vstopu v december smo se tudi v vrtcu Zarja odeli v  pravljične barve in se prepustili čarobnosti prihajajočih praznikov. Drugo leto zapored smo se v vseh enotah vrtca pripravljali na praznični bazar, katerega svečana otvoritev je bila v torek, 3. 12. 2019. Vsem obiskovalcem smo pričarali uvodoma kanček prazničnega vzdušja, nato pa jih popeljali po bogato obloženih stojnicah.  V soju lučk, ob spremljavi božične glasbe smo prijetno poklepetali in se prepustili toku sproščenega raziskovanja različnih izdelkov nastalih iz pod rok otrok, vzgojiteljev in staršev.

Vsem zbranim se zahvaljujemo za prostovoljne prispevke, ki bodo namenjeni v Sklad Vrtca Zarja.

Tisti, ki se zavedamo kaj pomeni resnično živeti, potem vemo, da se dan najlepše prične z NASMEHOM. Pomaga nam pričarati PRIJAZNOST, RAZUMEVANJE in SMEH iz vsega srca.

Strokovni delavci vrtca Zarja z ravnateljico Matejo Kobal.

Dostopnost