Skoči na glavno vsebino

 

Spoštovani, v petek, 11. 12. 2020 bodo, letos 9-to leto zapored, v okviru delovanja KD Smeško izvedli Smeškov lutkovni maraton, na katerem gostijo lutkovne predstave tako za otroke kot za odrasle.

Smeškov lutkovni maraton je na sporedu ponavadi tretji vikend v oktobru in tudi letos bi bilo tako, če ne bi ravno na dan, ko bi moral 9. Smeškov lutkovni maraton odpreti svoja vrata, Vlada izdala ukrepe o popolni prepovedi izvajanja vseh kulturnih prireditev v živo z gledalci.

Tako so, v sodelovanju z nastopajočimi, razmišljali, kako bi dogodek vseeno izvedli in se dogovorili, da predstave v Celjski kulturnici odigrajo v živo brez prisotnosti gledalcev, dogajanje pa prenašajo na You Tube kanalu.

V petek, 11. 12. 2020 bodo otrokom na ogled ponudili dve lutkovni predstavi (GLG Sevnica in LG Nebo Kranj) ter nastop Čarodeja Andreja Zeme, zvečer pa odraslim kamišibaj večer z Boštjanom Odrom iz Velenja.

V nadaljevanju vam posredujemo povezavo do dogodka: 9. SMEŠKOV LUTKOVNI MARATON

 

Ravnateljica, Mateja Kobal

Dostopnost