Skoči na glavno vsebino

Nekaj kar nas še vedno POVEZUJE in ZDRUŽUJE v vrtcu …

Ob pričetku poletja smo skupaj z velikimi in malimi športniki organizirali prireditve ZARJIN ŠPORTNIK po posameznih enotah Vrtca Zarja. Skupaj smo ozaveščali pomen zavedanja, da je področje gibanja tisto, ki s svojo pestrostjo dejavnosti in vsebin ponuja vsakemu izmed nas možnost, da sprejme športno-gibalno udejstvovanje kot trajno vrednoto za kakovostno življenje. Vsi zbrani smo zelo uživali, se po dolgem času spet povezali, čeprav na malo drugačen način, pa vendar nam je s skupnimi močni uspelo NAJVEČ in nekaj NAJLEPŠE, bilo je preprosto povedano ČUDOVITO dopoldne.

Prispevki, ki prikazujejo športno dogajanje iz posamezne enote:

Enota Čira čara

 

Enota Ringa raja

 

Enota Mehurček

 

Enota Iskrica

 

Enota Živ žav

Dostopnost