Skoči na glavno vsebino

»RAZIGRAN UŽIVAJ DAN«,

je  bila osrednja tema letošnjega TEDNA OTROKA, ki se je pričel v ponedeljek, 4. oktobra 2021. V našem vrtcu vsako leto pripravimo bogat nabor dejavnosti z določenim namenom oz. sporočilom. Letošnjo jesen smo namenili pozornost predvsem otroški igrivosti in sproščenosti, s poudarkom na medsebojnem druženju.

Poslanico, ki je tokrat prvič v stripu, je pripravil Boštjan Gorenc – Pižama, ilustriral pa jo je Jaka Vukotič.

Ključna sporočila ob TEDNU OTROKA so bila:

  • igra ti pomaga razvijati domišljijo,
  • igra ti krepi telo,
  • igra spleta prijateljstva
  • in najpomembnejše, igra nas povezuje.

V vsaki enoti Vrtca Zarja so strokovni delavci oblikovali program, ki ste ga lahko spremljali preko oglasnih tabel za starše. Poleg poslanice vam prilagamo tokrat še nekaj foto utrinkov, ki prikazujejo pestro dogajanje po posameznih enotah oz. oddelkih.

Strokovni delavci Vrtca Zarja skupaj z ravnateljico Matejo Obrez

Poslanica v obliki stripa ob TEDNU OTROKA

 

 

Dostopnost