Skoči na glavno vsebino

“NAŠ PLANET, NAŠE ZDRAVJE”

V soboto, 23. 4. 2022, se bo v središču mesta Celje zvrstilo ogromno dogodkov namenjenih promociji zdravega načina življenja ob SVETOVNEM DNEVU ZDRAVJA, ki smo ga v našem vrtcu obeležili 7. aprila. 

Na prireditvi oz. samem dogodku bodo tudi tokrat sodelovali vsi trije javni vrtci, ki delujejo pod okriljem MO Celje. Veseli bomo vaše družbe in podpore.

Prilagamo vam tudi podroben razpored vseh sodelujočih, ki si ga lahko ogledate TUKAJ.

Odgovornost za ohranjanje zdravja nosimo ljudje sami. Zdravo samospoštovanje in pozitivno vrednotenje samega sebe sta pogoj za to, da posameznik prevzame tudi odgovornost za svoje lastno zdravje. Naloga vsakega posameznika je torej edinstvena, ravno tako priložnost, da spremeni SEBE, da spremembo svojega življenja udejanji, da najde smisel in zaživi mirno, kvalitetno in predvsem bolj zdravo življenje. Želimo si, da to zavedanje skupaj udejanjamo tudi v prihodnje in tako pomen tovrstne vrednote prenašamo na naše mlajše rodove. Vsak korak šteje, tudi vsako dobro dejanje v skrbi za lastno zdravje in zato vljudno vabljeni v mesto CELJE.

Ravnateljica, Mateja Obrez

 

 

Dostopnost