Skoči na glavno vsebino
SPOŠTOVANI STARŠI

Vabimo vas na 1. sestanek otrok novincev, ki bo: 

  • v torek,  29. 8. 2023 ob 17:30v enoti Mehurček, Cesta v Lokrovec 30, Celje,
  • v torek,  29. 8. 2023 ob 18:00,v enoti Iskrica, Pucova ulica 3, Celje,
  • v sredo, 30. 8. 2023 ob 18:00,v enoti Živ žav, Zagajškova ulica 8, Celje,
  • v sredo, 30. 8. 2023 ob 18:30, v enoti Ringa raja, Nušičeva  ulica 2c, Celje.

Srečanje bo v oddelku (kratek uvod v skupnem prostoru), v katerega bo vključen vaš otrok z novim šolskim letom in bo namenjeno samo staršem, zato vas prosimo, da se sestanka udeležite brez otroka. Spoznali se boste z otrokovo/im vzgojiteljico/em in se pogovorili o uvajanju otroka v vrtec ter si izmenjali pomembne informacije o življenju ter delu v našem vrtcu oz. v oddelku.

Prepričani smo, da bomo z odgovornim pristopom ob vključitvi vašega otroka v vrtec, tako na naši kot na vaši strani, uspešni v prizadevanju, da skupaj zakorakamo v ustaljeni ritem življenja ter da tudi v prihodnje s skupnimi močmi popeljemo vaše otroke po poti odraščanja.

Ravnateljica, Mateja Obrez

 

Dostopnost