Skoči na glavno vsebino

V aprilu smo organizirali za otroke v starosti od 5 do 6 let, izlet z avtobusom v JUDO kamp na Lopati. Prva skupina otrok je imela tako priložnost, da postanejo čisto pravi  judoisti za en dan. Že sama vožnja z avtobusom je bila posebno doživetje, ob prihodu pa sta jih pričakali judoistki Regina in Vesna ter vzgojiteljica Urška.

Otroci skupaj z vzgojitelji so imeli priložnost doživetja judo vadbe v telovadnici kluba, si ogledati olimpijske medalje, avtobusa iz Londona in kratkega filma o profesorju Baltazarju. Na koncu pa so se ob spremstvu odraslih podali po gozdni poti do »Zmajevega gnezda«.

Dopoldne je hitro minilo, otroci pa so se vrnili nazaj v vrtec polni prijetnih vtisov. Nekaj utrinkov si lahko ogledate v video prispevku in galeriji.

Video prispevek si lahko ogledate TUKAJ.

Zapisala: Neža Djakovič, dipl. vzg.

Dostopnost