Skoči na glavno vsebino

Biznis run je vrhunski teambuilding in odlična promocija zdravja na delovnem mestu. Podjetja ali organizacije sestavijo ekipo z 2, 3, 4 ali 5 udeleženci, od katerih vsak preteče del trase. Celotna trasa je v dolžini 10 km. Dogodek je bolj zabavne kot tekmovalne narave. Poteka na Kajak kanu centru Špica Celje, v organizaciji T.E.M. MARKETING d.o.o., pod okriljem organizatorja Fatburn events – sports & marketing.

Strokovni delavci vrtca Zarja smo se že drugo leto zapored udeležili le-tega športnega dogodka, saj tudi sami vemo in otroke učimo v luči, kako pomembno je sodelovati, krepiti medsebojne vezi in ohranjati zdrav način življenja. Naš vrtec so zastopale štiri ekipe. Veseli smo, da so nas na dogodku spremljali navijači, naši sodelavci in nas bodrili pri samem teku. Še posebej pa smo ponosni na sodelavke iz enote Iskrica, saj so usvojile 1. mesto v ženski ekipi.

Zapisala: Špela Fajs, dipl. vzg.

Dostopnost